Оперативно про головне

Заслухавши інформацію та виступи членів оперативного штабу із зазначених питань, відзначили,  що для забезпечення безперебійної роботи усіх об’єктів життєдіяльності населення при ускладнені погодних умов у зимовий період потрібна належна оцінка обстановки та чітка взаємодія між усіма підприємствами, установами та організаціями, а також безумовне і своєчасне вжиття всього комплексу заходів щодо недопущення збоїв в роботі. З урахуванням доповідей та обговорень оперативний штаб прийняв низку рішень.

За підсумками засідання оперативного штабу заступнику  начальника Вінницької філії райавтодор Гнату Заїці та майстру філії «Вінницької  дорожньо - експлуатаційної  дільниці»  О.. Швидкому було доручено визначити найбільш аварійні місця на автошляхах району під час ожеледиці та переметів, де  може ускладнитися транспортне сполучення між населеними пунктами та  в разі необхідності  забезпечити облаштування даних ділянок дороги снігозатримувальними пристроями та попереджувальними знаками.

З метою запобігання та профілактики переохолодження й замерзання громадян різних соціальних категорій населення начальнику Літинського районного сектору ГУ ДСНС у  Вінницькій області Григорію Горбачуку,  головним лікарям КЗ «Літинський районний центр ПМСД» Павліні Дяченко, Літинської ЦРЛ Сергію Кобелю, начальнику  Літинського відділення Хмільницького відділу ГУ НП у Вінницькій області Юрію Найчуку та начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлані Матюк, на базі яких визначено розгортання пунктів обігріву, при зниженні атмосферної температури чи при виникненні значних снігових заметів,  було доручено організувати відповідну роботу по розгортанню та функціонуванню пунктів обігріву із усім необхідним забезпеченням.                                       

Головам сільських та селищної рад доручено забезпечити своєчасне та якісне розчищення снігу в населених пунктах на своїх територіях для нормального проїзду шкільних автобусів та карет швидкої допомоги до хворих в зимовий період, а також маршрутних транспортних засобів, враховуючи погодні умови і забезпечивши безпеку при перевезеннях. Також головам сільських, селищної рад, керівникам структурних підрозділів Літинської райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району з метою недопущення руйнації дахів приміщень та травматизму, вживати заходів щодо розчистки покрівель комунальних закладів, закладів освіти, медицини, культури від снігу та льодових бурульок.                                

           Підсумовуючи засідання,  заступник керівника оперативного штабу – перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська наголосила на важливості своєчасного і оперативного виконання прийнятих рішень. Лариса Станіславівна зауважила, що результати виконання поставлених завдань будуть заслуховуватись на кожному наступному засіданні оперативного штабу. В найближчий час з керівниками дорожніх служб буде проведено окрему нараду, на якій їх буде заслухано проблемні питання. І, як зазначила Лариса Кримковська, для забезпечення безперебійної роботи усіх об’єктів життєдіяльності населення району при ускладнені погодних умов у зимовий період потрібна належна і фахова оцінка обстановки та чітка взаємодія між усіма службами, підприємствами, установами та організаціями району, аби уникнути надзвичайних ситуацій.

            За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами гарячої лінії:

2-15-98

2-14-79

2-14-63

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63