Звіт за результатами публічного громадського обговорення

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку відзначеня в районі Дня партизанської слави».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення кращих працівників господарського комплексу району з нагоди 23-ї річниці незалежності України». 

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора»

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення на Літинщині 18-річниці Конституції України».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Літинщині Дня перемоги»

Звіт за результатами публічного громадського обговорення «Про підготовку та відзначення в районі 200-річчя Т.Г.Шевченка».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення щодо встановлення в смт.Літині пам’ятника Т.Г.Шевченку та проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Літинщині Дня захисника Вітчизни».

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63