Казкова атмосфера свята

20 листопада в Літинському районному музеї ім. Устима Кармалюка відбулося святкування Всесвітнього дня дитини, який  у 1954 році запровадила Генеральна Асамблея ООН, намагаючись звернути увагу людства на проблеми дітей.

         Винуватцями свята були діти віком 8-10 років. Захід проходив у пізнавально-ігровій формі: дітки мали змогу відгадувати загадки. Також директор музею, яка є організатором та ініціатором проведення цього свята, Віра Ткач розповідала хлопчикам та дівчаткам про кожен експонат у музеї, а щоб діткам було цікавіше, працювала з ними в діалозі. Цього дня у музейній  залі не спостерігалося традиційних експозицій, скрізь були розставлені іграшки, дитячі книги, ляльки-мотанки тощо. Школярі сповна увійшли у цю казкову атмосферу, щиро раділи та дякували Вірі Авксентіївні за таке чудове свято.

Віра Авксентіївна в свою чергу привітала учнів  і наголосила про значущість цього свята.

- Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослої опіки й уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки. Нам, дорослим людям, жорстоко відмовляти дітям у теплі та захисті, особливо враховуючи ті реалії, які нині супроводжують нас  у цьому непростому світі.

  Більш святковий настрій дітям додавали солодощі організовані селищною радою.

         В ході святкової програми дітки мали змогу переглянути мультфільм «Мішок яблук», який у кожному виховує у дітях найкращі моральні якості. Після захоплюючого мультика, їх чекало гарне солодке частування. Голослива дітвора дуже раділа, адже на дворі лив дощ, там – так незатишно й холодно, а в музеї тепло,бо дитячі  душі і серця зігрілися казковою атмосферою свята.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63