На Літинщині вшанували пам’ять жертв голодомору та політичних репресій

21 листопада 2014 року, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в районному будинку культури відбувся вечір вшанування загиблих під час голодоморів в Україні – покладання квітів до символічного знаку та символічної могили жертвам голодомору та політичних репресій в Україні, мітинг-реквієм та літературно-музична композиція, підготовлена учнями Літинської загальноосвітньої школи №1.

В заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Чернега,  голова  районної ради Віталій Мельник,  Літинський селищний голова Анатолій Бичок, працівники підприємств, установ, організацій району, учні Літинських загальноосвітніх шкіл №1 та №2, громадськість, представники ЗМІ.

           На початку заходу ведуча наголосила, що відповідно до Указу Президента України, вперше цогоріч наша країна відзначає День Гідності та Свободи України. Символічно, що ці дві дати знаходяться поряд в історичному календарі української нації, адже як понад вісімдесят років тому, так і нині, наш народ відстоює свої національні цінності, право на вільне життя на власній землі та можливість самому обирати шлях подальшого розвитку.

 «Скільки б часу не минуло, ми в скорботі будемо оплакувати наших замучених земляків. І сьогодні ми зобов’язані зробити все, аби пам’ять про тих, хто загинув завжди була живою, як попередження для теперішніх і майбутніх поколінь».

Для довідки:

У Літинському районі під час голодомору 1932-1933 років загинуло більше 18 тисяч чоловік.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63