Слава нашим землякам!

У вівторок, 18 листопада, керівництво району, працівники держустанов та представники територіальних громад гучними оплесками, букетами білих троянд та запашним хлібом зустрічали відважних захисників України, земляків, що приїхали на короткострокову відпустку додому.

Першим зустріли жителя Соснівської територіальної громади Ярослава Волкотруба, який разом зі своїм побратимом Ростиславом Савіцьким із Піщанського району приїхали із буремного Сходу України.

Щирі слова вдячності на адресу мужніх бійців та щирі побажання добра, тепла, щастя, миру та Божого благословення мовили військовослужбовцям голова райдержадміністрації Іван Мельничук та  голова районної ради Віталій Мельник. Відділ культури і туризму райдержадміністрації разом із працівниками та солістами районного будинку культури подарували, дещо зніяковілим хлопцям, не лише слова вдячності за мужність, а й дві чудових музичних композиції у виконанні Наталії Ольхової та Олексія Гончарука.

 Після урочистої зустрічі біля будівлі Літинської райдержадміністрації та фотографування на пам’ять хлопці разом із сільським головою Соснівської сільської ради Світланою Мудріцькою, поїхали додому, де на них із нетерпінням чекали рідні та близькі люди. Проводжали мужніх захисників та земляків гучними оплесками й вигуками «Героям слава!».

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63