ЛІТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!!!

 Протягом жовтня 2014 року працівниками  7-ДПРЧ 2-ДПРЗ   ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання на території Дашковецької, Дяківецької, Журавненської, Івчанської, Кожухівської, Кулизької сільських рад.

Під час відпрацювання спільно з депутатами сільської ради було проведено обстеження домоволодінь громадян «групи ризику»: одиноких пристарілих громадян –  895 помешкань, багатодітних сімей - 235 помешкань, осіб, що зловживають спиртними напоями - 5 помешкань.

 

Також, працівниками 7-ДПРЧ 2-ДПРЗ ГУ ДСНС України                              у Вінницькій області, було проведено під розпис інструктажі, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правил поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на водних об’єктах,  роздано листівки на протипожежну тематику та надано практичну допомогу, щодо усунення вищевказаних порушень, які можуть призвести до виникнення пожежі та загибелі людей на них.

 

Шановні громадяни!!!

 

Оперативно-рятувальна служба цивільного захисту Літинського району в черговий раз звертається до вас:

Будьте відповідальними до збереження власного життя та здоров’я, збереження матеріальних цінностей.

В разі виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте за номером «101».

 

Літинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63