Мобільна фотовиставка «Я пишаюсь! Я – батько!» у Літині

5 листопада 2014 року в смт. Літин  розпочала  свою  роботу  обласна мобільна  фотовиставка  «Я пишаюсь! Я батько!». Виставка відкрилася у приміщенні школи №1 смт. Літин,  де пробуде два дні, далі буде переміщена на декілька днів до школи № 2. В останній день, 11 листопада,  виставку буде розміщено у приміщенні райдержадміністрації, після чого буде передано до наступного району.

 

У відкритті виставки взяли участь заступник начальника управління у справах сім’ї,  молоді та спорту Вінницької ОДА Наталія Заболотна, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Літинської РДА Іван Спридонюк,  учнівський та вчительський колективи, представники ЗМІ.

З вітальними словами до присутніх на звернулася Наталія Заболотна, яка зазначила, що саме з Літинського району виставка розпочинає свою мандрівку районами області, а у середині травня  наступного року, напередодні Дня сім’ї, повернеться до Вінниці.

«Часто буває, що батько у сім’ї відсутній навіть не так фізично, як емоційно, та герої цих фото зовсім не такі – вони відповідальні, турботливі та люблячі батьки та дідусі. Адже, стати батьком – легко, бути батьком – от справжня робота! Метою акції є привернення уваги до проблем сім’ї, до виховання дітей на партнерських засадах, посилення авторитету батьків, їх відповідальності за виховання майбутнього нації» - каже Наталія Заболотна

Також на відкритті був присутній Павло Нетребський, котрий разом із дружиною виховують 11 дітей – 2 власних та 9 прийомних. За його словами на батька в сім’ї завжди покладалися дві головні функції – захист і матеріальне забезпечення, але тато для дитини не просто рідна людина, а зразок чоловіка, символ мужності, чоловічого начала. Батько має важливе значення для розвитку дитини з самого моменту народження.

Під час відкриття лунали пісні про батьків у виконанні Олексія Гончарука та Юлії Донченко. 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63