Дія. Бізнес — національний проєкт із розвитку підприємництва

30.11.2020

Проєкт Дія.Бізнес від Мінцифри покликаний сприяти розвитку, масштабуванню та інтернаціоналізації українського бізнесВін має два компонента: online — портал для підприємця business.diia.gov.ua та offline — мережу центрів підтримки підприємців разом із консалтинг-зонами, які будуть функціонувати в усіх регіонах та містах України.

Портал являє собою певний one-stop shop для потенційних і діючих підприємців: тут і каталог сервісів та можливостей, і національна онлайн-школа, і безкоштовні поради, і мапа інфраструктури підтримки підприємництва, і бізнес-ідеї. Зовсім скоро буде доступний функціонал онлайн-виставок та експортний блок.

Перший центр з офлайн-компонента вже відкритий у Харкові. У центрі є можливість скористатись наступними продуктами:

Консалтинг-зона. Безкоштовні консультації за напрямками: систематизація бізнес-процесів, фінансовий менеджмент, управління командою, маркетинг, продажі, юридична підтримка, оподаткування, залучення грантових коштів, стратегічне партнерство, електронні аукціони, психологічна підтримка підприємців тощо.

Рop-up локація. Можливість протестувати власний продукт, зібрати відгуки потенційних споживачів і допрацювати його перед виведенням на ринок. Для того щоб поставити свій продукт на тестування, достатньо просто написати в службу підтримки проєкту на пошту або соцмережі.

Простір для проведення подій та системного навчання.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63