Ми вклоняємося низько Героям, які віддали найдорожче – своє життя за найважливіші людські цінності – Гідність і Свободу

21.11.2020

Вже традиційно, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події в історії нашої держави – Революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років.

З цієї нагоди голова райдержадміністрація Михайло Бевз, заступник голови РДА Анатолій Шмигель та голова Літинської ОТГ Анатолій Бичок піднесли квіти до підніжжя стели Героїв Небесної Сотні та  до меморіальної дошки загиблого Героя –літинчанина, учасника Революції Гідності та антитеростичної операції на Сході України, Пантелеймона Рожанського  і хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, які полягли в ході кривавих сутичок під час Революції Гідності та в зоні АТО/ООС, де і досі триває неоголошена війна і гинуть українські захисники.

Події Майдану змінили наш народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Нині ми будуємо економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.

Ми вклоняємося низько Героям, які віддали найдорожче – своє життя за найважливіші людські цінності – Гідність і Свободу. Ці життя покладені на вівтар державної незалежності України, волі та демократії.

Слава Україні! Героям слава!

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63