ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ВІДПОВІДНОСТІ ОБ'ЄКТА ВИМОГАМ ЗАКОНОДАВСТВА З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

04.11.2020

Якщо Ви являєтесь суб’єктом господарювання і плануєте виробляти продукцію, здійснювати торгівлю або надавати послуги, Вам потрібно зареєструвати декларацію відповідності об'єкта (об'єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Враховуючи законодавчі зміни в даній сфері, затверджені постановою КМУ від 14 лютого 2018 року №80, порядок реєстрації декларації наступний:

-        Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) або до територіального органу ДСНС (дозвільного органу), або через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

- При зверненні до ЦНАП подається:

1. Заява;

2. Заповнена декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (в 2-х примірниках);

3. Для суб'єкта господарювання з високим ступенем прийнятного ризику від провадження господарської діяльності разом з заповненою декларацією подається позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення.

Зразок заяви та бланк декларації розміщені на офіційному порталі ЦНАП.

За умови подання повного пакету документів та відсутності зауважень до них декларація реєструється ДСНС або її територіальним органом на Єдиному державному порталі адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Перший примірник декларації зберігається в ДСНС, другий примірник не пізніше наступного робочого дня після реєстрації передається в ЦНАП з відміткою про дату і номер реєстрації декларації, де і видається заявнику.

У разі подання декларації через Портал електронних послуг ДСНС, замовник отримує результат на вказаному порталі.

Термін виконання – 5 робочих днів.

Декларація реєструється безкоштовно.

Звертайтесь в Центр надання адміністративних послуг Літинської районної державної адміністрації за адресою Вінницька обл., смт Літин,                 вул. Соборна, 7.

За здійснення суб’єктом господарювання діяльності без зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки відповідно до статті 175-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративне стягнення у розмірі від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить штраф від 680 до1700 грн.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63