З професійним святом привітали працівників соціальної сфери

30.10.2020

Традиційно  у першу неділю листопада відзначають День працівника соціальної сфери. Лише люди з великим серцем обирають таку нелегку професію та гідно виконують свої обов`язки.

Тож напередодні свята, у районному будинку культури вітання приймали трудові колективи  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу обслуговування громадян (сервісного центру). Голова райдержадміністрації Михайло Бевз висловив щиру  вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, тепло сердець, яке вони дарують людям. «Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов'язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу» - зазначив Михайло Григорович.

За сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери соціального захисту і обслуговування населення району, якісне надання соціальних послуг  та з нагоди відзначення професійного свята, працівників соціальної сфери під час урочистого заходу було нагороджено грамотами та подяками обласного та районного рівня.

Вітали зі святом присутніх і солісти районного будинку культури, гучними піснями надихаючи працівників соціальної сфери працювати заради добробуту кожного з нас.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63