У райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23.10.2020

23 жовтня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Шмигель доповів присутнім про епідситуацію в Літинському районі, пов’язану із захворюваннями на COVID-19.

Під час засідання Комісія розглянула питання щодо призупинення освітнього процесу в навчально-виховному комплексі І-ІІ ступенів с.Сосни та в ДНЗ с. Городище. Призупинення освітнього процесу пов’язано з масовим захворюванням працівників даних закладів освіти району.

За результатами доповідей  та з урахуванням обговорення комісія прийняла рішення призупинити освітній процес в навчально-виховному комплексі І-ІІ ступенів с.Сосни та в ДНЗ с. Городище з 23 жовтня до 1 листопада 2020 року.

Також було розглянуто питання про порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів в районі.

Детальніше Протокол №38 від 23.10.2020

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63