Привітання голови райдержадміністрації з Днем захисника України

14.10.2020

Шановні захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас із величним святом – Днем захисника України!

Це свято увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції,  уособлює мужність і героїзм захисників та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.
День захисника України – свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.

Шановні наші захисники, учасники антитерористичної операції на Сході України, військовослужбовці, чоловіки, прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.
Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, військової вдачі, благополучного повернення додому, а головне – миру, злагоди та добробуту в нашій країні та у всіх українських домівках! І нехай Пресвята Богородиця береже вас під своїм Покровом!

Голова райдержадміністрації  Михайло БЕВЗ

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63