Оперативно про СOVID-19 у Літинському районі станом на 13 жовтня 2020 року

13.10.2020

Станом на 13  жовтня   2020 року у Літинському районі виявлено та лабораторно підтверджено 5 нових випадків інфекційного захворювання СOVID-19 (смт Літин, с. Садове, с. Кожухів, с. Уладівка, с. Дашківці ).

Всі пацієнти знаходяться  на амбулаторному лікуванні вдома в умовах самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Особи, які контактували із хворим на коронавірус, перебувають на самоізоляції.

Загалом станом на 13 жовтня 2020 року, з початку введення карантину, серед жителів району зафіксовано  144 лабораторно-підтверджених випадки захворювання на коронавірус, з них – 98 осіб одужали від інфекційного захворювання СOVID-19 (в тому числі три дитини), 43 – хворіють, 3 - летальних випадки.

Шановні жителі Літинського району! Враховуючи сезонний ріст захворювань на грип та ГРВІ, а також виявлення нових випадків коронавірусної хвороби,  переконливо просимо вас продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів, бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Користуйтеся захисною маскою та рукавичками, слідкуйте за гігієною рук, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте дистанцію при спілкуванні, не перебувайте у місцях великого скупчення людей тощо.

Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63