Всеукраїнський день бібліотек

30.09.2020

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, де відкривається  дивовижний, цікавий та багатогранний світ друкованого слова.  Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і  творча, креативна праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.

Тож сьогодні, з нагоди професійного свята  до Літинської районної бібліотеки завітав голова райдержадміністрації Михайло Бевз, голова районної ради Віталій Мельник та завідувач сектору культури, молоді та спорту РДА Тетяна Лівчук.

Вітаючи бібліотекарів із святом, Михайло Григорович  висловив подяку всім, хто присвятив своє життя бібліотечній справі, побажав творчої наснаги та гарних читачів. Очільник району зауважив, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності мешканців району, а  працівники  бібліотек є  збирачами, хранителями та дослідниками  духовної  спадщини поколінь.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63