Вітання до Дня вихователя і всіх дошкільних працівників

27.09.2020

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Літинщини! Щиро вітаю вас із професійним святом – з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Це свято дозволяє зайвий раз звернути увагу на працю вихователів, без яких неможливо уявити дитинство жодного малюка. Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець найдорожчим скарбам світу - дітям! Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.       

Висловлюю вам щиру вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців Літинського району.

Бажаю працівникам дошкільної освіти міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних. Нехай ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

 

Голова райдержадміністрації   Михайло БЕВЗ

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63