Оперативно про СOVID-19 у Літинському районі станом на 17 вересня 2020 року

17.09.2020

Станом на 17 вересня  2020 року у Літинському районі виявлено та лабораторно підтверджено 5 нових випадків інфекційного захворювання СOVID-19 (2-смт Літин, с. Залужне, с. Селище, с. Дашківці).

Всі пацієнти знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома в умовах самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Особи, які контактували із хворими на коронавірус, перебувають на самоізоляції.

Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції у Літинському районі - 69, з них - 43 особи одужали від інфекційного захворювання СOVID-19 (в тому числі дві дитини), 23 - хворіють, 3 - летальних випадки.

Шановні жителі Літинського району! На сьогоднішній день Літинський район знаходиться в зеленій зоні. Тому, щоб не довелося знову посилювати карантин, закликаємо вас неухильно дотримуватися протиепідемічних вимог.

Щоб уникнути  погіршення епідемічної ситуації та знизити  ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити  захисну маску у громадських місцях,  дотримуватися  соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки,  уникати  скупчення людей,  дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях. 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63