У райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських та селищної рад

17.09.2020

17 вересня у райдержадміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Шмигеля відбулася нарада з головами сільських та селищної рад.

На нараді розглянули питання щодо призову громадян України на строкову військову службу восени 2020 року. Особливу увагу присутніх була приділена на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді Літинського району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризацію служби у Збройних Силах України.

Одне із основних питань, яке розглядалося на нараді, стосувалося забезпечення виконання бюджету сільськими радами за 8 місяців 2020 року та завершення бюджетного року.

Також розглянули питання щодо термінів подання відомостей періодичного поновлення під час чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Було надано інформацію щодо конкретних дат подання попередніх та уточнених списків виборців на чергові місцеві вибори.

Під час засідання наради було обговорено питання щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок - малюка» у 2020-2021 р.

Після розгляду усіх питань порядку денного, Анатолій Шмигель акцентував увагу присутніх на епідеміологічній ситуації в районі. Зокрема, Анатолій Олександрович зауважив, що кількість хворих на  Covid-19 щоденно збільшується, наразі Літинський район перебуває в зеленій зоні, проте через епідситуацію Уряд може змінити на жовту. Тому вкотре було наголошено: не ставтеся до заходів карантину легковажно  і пам’ятайте послаблення  карантину не скасовує правил безпеки  щодо досить серйозної  хвороби  COVID-19.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63