День фізичної культури і спорту відзначили у Літині

11.09.2020

Сьогодні, 11 вересня, спортивна дружна родина Літинщини зібралась з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Спорт – невід'ємна складова людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага. Але хай там як, спортсмен живе у кожному з нас, бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого, це азарт, що виникає при наближенні до мети, це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

Районне спортивне свято розпочалося на стадіоні «Колос» за участю спортсменів та представників команд, які здобули перемоги у районних, обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях. Право внести Державний прапор України було надано чемпіонам області – учням Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Катріну Святославу, Чумак Дарині та Чумак Софії.

У спортивному святі взяли участь голова Літинської районної державної адміністрації Михайло Бевз, голова Літинської районної ради Віталій Мельник, голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок, начальник відділу освіти РДА Тетяна Гордійчук.

Михайло Бевз, голова райдержадміністрації, привітав усіх присутніх із святом фізичної культури та спорту, побажав вчителям, тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та гарних уболівальників, а спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних вершин. Кращих спортсменів, тренерів району було відзначено грошовими винагородами та грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Тетяна Гордійчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації, привітала всіх присутніх зі святом та зазначила, що Літинщина славиться успіхами юних спортсменів, результатами їхніх перемог, які здобуто наполегливою працею як учнів так і тренерів. Тетяна Гордійчук також привітала з 50-річчям Літинську дитячо-юнацьку спортивну школу. Першим директором та її засновником був Кельнер Юхим Юхимович, потім довгий час працював Байнак Павло Пилипович – вони стояли у витоків розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті, сприяли гармонійному розвитку дітей та виховували любов до занять спортом, а зараз її очолює творчий, енергійний Гуренко Микола Іванович, який на належному рівні продовжує справу своїх попередників.

На святі всі присутні мали змогу споглядати майстер клас з тхеквондо від вихованців дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Пянковський Володимир Францович). В основі бойового мистецтва тхеквондо домінує ударна техніка ніг та рук, що містить незліченну кількість технік, поєднує духовний розвиток, здоров’я і самооборону.

На завершення було виконано комплекс загально-розвиваючих вправ, який провели активісти спортивних змагань та загальношкільних свят Шайган Олена, Якимчук Аліна, Омельченко Валерія та Іваннік Юлія – учні 10-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2.

Приємно, що перелік спортивних досягнень в районі щороку збільшується. Але не потрібно зупинятися на досягнутому, попереду нові здобутки, рекорди та перемоги.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63