На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС розглянули питання щодо дотримання карантинних обмежень та готовності закладів освіти району до нового навчального року

28.08.2020

28 серпня у райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дотримання карантинних обмежень та готовності закладів освіти району до нового навчального року.

Про поточну ситуацію в районі щодо поширення інфекційного захворювання COVID-19 поінформувала заступник головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД» Інна Тиндик. Зокрема було зазначено, що за минулу добу в Літинському районі коронавірус виявлено у 3 осіб, загальна кількість інфікованих у районі - 43, з них - 34 особи одужали від інфекційного захворювання СOVID-19 (в тому числі дві дитини), 6 - хворіють, 3 - летальних випадки.

 Під час засідання  було обговорено такі питання порядку денного:

-        Про санітарно-епідемічну ситуацію на території району та організацію виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2». 

-        Про можливість функціонування деяких закладів фізичної культури та спорту на території району та організацію в них протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

-        Щодо готовності закладів охорони здоров’я до роботи в період погіршення епідеміологічної ситуації з грипу та ГРВІ в умовах поширення коронавірусної хвороби на території району.

-        Щодо посилення карантинно-профілактичних заходів на підприємствах області.

-        Щодо готовності закладів освіти району до нового навчального року 2020-2021 роки.

-        Розгляд звернення ФОП Киричука В.В. щодо проведення обстеження гідро-технічної споруди (дамби) на водному об’єкті в с.Трибухи, Івчанської сільської ради.

За підсумками засідання комісія ухвалила відповідні рішення щодо даних питань.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63