На Літинщині вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

28.08.2020

29 серпня ми відзначаємо  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

Напередодні, 28 серпня, керівники Літиського району та Літинської ОТГ вшанували світлу пам’ять захисників України, які поклали свої життя за нашу свободу, хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Стели Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки загиблого учасника Революції Гідності та учасника антитерористичної операції Пантелеймона Рожанського, Меморіалу Слави, меморільної дошки учасника антитерористичної операції Ярослава Бондаря, меморіальної дошки Омеляна Грабця, могили воїнів УНР, сотника армії УНР Юрія Скотницького.

Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв, які полягли за свободу рідної землі.  Вічна слава Героям!

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63