На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС розглянули питання щодо дотримання карантинних обмежень, організації протиепідемічних заходів у навчальному році в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину

06.08.2020

6 серпня у райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дотримання карантинних обмежень, організації протиепідемічних заходів у навчальному 2020-2021 році в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину на території Літинського району.

Про поточну ситуацію в районі щодо поширення інфекційного захворювання COVID-19 поінформувала в.о головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД» Павліна Дяченко. Зокрема було зазначено, що наразі у Літинському районі інфекційним захворюванням хворіють 3 пацієнта. Також Павліна Андріївна зазначила, що вчасне звернення до лікаря дозволяє зменшити ризик виникнення небезпечних ускладнень.

Під час засідання члени комісії  розглянули питання про організацію протиепідемічних заходів у навчальному 2020-2021 році в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби у навчальному 2020-2021 році суб’єкти, що відповідальні за влаштування, утримання закладів позашкільної, загальної середньої,  мають здійснювати свою діяльність з урахуванням тимчасових рекомендацій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби. Відповідальність за виконання Тимчасових рекомендацій покладається на засновника (власника) та керівника закладу освіти. Начальник Літинського районного  управління Головного управління    Держпродспоживслужби у Вінницькій області Михайло Липкань наголосив, що в навчальних закладах необхідно передбачити медичних працівників і окреме приміщення-ізолятор. А якщо неможливо у школі мати власного медичного працівника, можна укласти угоди на обслуговування з районної лікарні.

Враховуючи, що на території району встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 члени комісії дозволили відкриття  профільно-оздоровчого закладу «Казкова долина»  та заміського комплексу «Батерфляй» в частині оздоровлення дітей.  Дані заклади мають належну матеріально-технічну базу, придатну для забезпечення дітей шкільного віку якісними оздоровчими та відпочинковими послугами.

 Учасники засідання також розглянули питання про можливість функціонування Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості щодо прийому клієнтів. З урахуванням обговорень, члени комісії дозволили функціонування приміщення Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості у режимі прийому клієнтів, за умов дотримання усіх санітарних та протиепідемічних заходів щодо функціонування в умовах адаптивного карантину.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63