Рятувальники застерігають від пожеж в період жнив

28.07.2020

З початком жнивної кампанії рятувальники докладають чималих зусиль, щоб вберегти врожай від вогню.  Адже в період жнив через високу температуру повітря, людську недбалість та недотримання правил безпеки, несправність хлібозбиральних агрегатів або через ряд інших причин існує ймовірність виникнення пожежі на полях. Щоб цього не сталося, вогнеборці ведуть роз’яснювальну роботу серед громадян.

28 липня літинські рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу на сільськогосподарському підприємстві ФГ “Фаворит ВГВ”.

Вогнеборці ознайомили аграріїв із правилами обслуговування зернозбиральної техніки та наголосили на чіткому дотриманні протипожежних норм під час проведення збирання зернових культур. Окрім цього, вогнеборці перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння у зернозбиральних машинах, розповіли відповідальним особам про їх призначення та правила користування.

Фахівці Служби порятунку наголосили співрозмовникам на забороні спалювання стерні та поживних залишків, розведення будь-якого відкритого вогню на хлібних полях і поблизу них, адже такі дії можуть спричинити пожежу та знищити урожай.

Своїм співрозмовникам рятувальники вручали листівки із застереженнями берегти хліб від вогню.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63