Правоохоронців району привітали з професійним святом

03.07.2020

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі проходить ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі. 

З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Літинського відділення поліції  відбулися урочистості, у яких взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бевз, голова районної ради Віталій Мельник, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Літинської селищної ради Микола Курочка та працівники районного відділу поліції.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Літинського відділення поліції Калинівського ВП  ГУНП у Вінницькій області Костянтин Коробчинський, який побажав своїм підлеглим чесно виконувати професійні обов’язки, служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, бути завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Голова райдержадміністрації Михайло Бевз висловив слова щирої вдячності поліцейським району за співпрацю та за віддане служіння жителям Літинського району, забезпечення їх законних прав та інтересів. «На Вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров'я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров'я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!», - зазначив Михайло Григорович.

Кращих працівників Літинського відділення поліції  Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області за високий рівень професійних якостей, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63