Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

23.06.2020

Сьогодні у райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За оперативною інформацією в районі лабораторно підтверджено 27 випадків захворювання  COVID -19. Проте, 19 осіб  вже одужали від інфекційного захворювання (в тому числі одна дитина),  7 пацієнтів продовжують хворіти, один летальний випадок. Заклади охорони здоров’я району працюють відповідно до затверджених алгоритмів дій. Надається належна медична допомога, проводиться обстеження пацієнтів за допомогою швидких тестів та забір біологічного матеріалу  на ПЛР. 

Районне  управління ГУ Держпродспоживслужби разом із працівниками поліції продовжують проводити моніторингове обстеження, зокрема це- заклади громадського харчування, пасажирські перевезення, громадські місця, ринки на території смт. Літин.

У зв'язку із  негативною тенденцією щодо збільшення випадків захворюваності населення району на COVID-19 та з урахуванням протокольного рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол №44 від 22.06.2020 року)  та  обговорень члени комісії вирішили всебічно забезпечити безумовне виконання протиепідемічних заходів карантинних вимог відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»,  зокрема:

  • в лікувально-профілактичних закладах, місцях ізоляції та дошкільних навчальних закладах;
  • в закладах освіти  в т.ч. при проведенні  зовнішнього незалежного оцінювання;
  • в установах і  закладах соціального захисту, в яких тимчасово або  постійно проживають (перебувають ) громадяни похилого віку, ветерани війни і  праці, особи з інвалідністю;
  • при здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень.

 Також члени районної комісії з питань ТЕБ та НС рекомендували райдержадміністрації, районній,  сільським та селищній радам, суб’єктам господарювання, які проводять свою діяльність у наступних видах економічної діяльності, зокрема: ЦНАПів, оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур’єрська діяльність; тимчасове розміщення та організація харчування; страхова діяльність в разі необхідності  встановити початок  їх роботи  з 10-00 години.

На період дії  карантину на території Літинського району забороняється:

- відвідування закладів освіти її здобувачами більше 10 осіб;

- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за  участю більше однієї особи на 5 кв.метрів площі приміщення або території ( якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63