Додаткова соціальна відпустка на дітей

18.06.2020

Додаткова соціальна відпустка на дітей надається у будь-який час протягом календарного року, тобто пропрацювавши навіть 1 день, у працівниці з’являється право на таку відпустку. Якщо додаткова відпустка не була запланована працівником (внесена у графік відпусток), то для її отримання необхідно подати заяву та документи, що підтверджують право на цю відпустку.

Зокрема, працівниця має право на додаткову відпустку за 2-ма підставами: як жінка що працює та має двох і більше дітей до 15 років, та як одинока мати. Отже, тривалість її додаткової відпустки - 17 календарних днів.
Однак, працівниця була нещодавно прийнята, а тому необхідно встановити чи отримувала вона дану відпустку чи компенсацію за неї на попередньому місці роботи у поточному календарному році. Якщо так, то це вважатиметься що вона вже використала додаткову відпустку за поточний календарний рік, і набуде права на таку відпустку з вже з нового року.

Якщо дата звільнення з попереднього місця роботи у поточному році — працівниці необхідно надати довідку з попереднього місця роботи про те що вона не використала додаткову відпустку та не отримувала за неї компенсації при звільнені — для того щоб використати її на новому місці роботи.

Отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна:

 - звернувшись до Літинського бюро правової допомоги  за адресою: смт. Літин, вул. Героїв Чорнобиля,17. тел.(04347) 2-04-54
– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103
– у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html
– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/)

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63