Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

18.06.2020

18 червня у райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Михайла Бевза відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дотримання карантинних вимог та санітарно-протиепідемічного режиму на території Літинського району.

Про поточну ситуацію в районі щодо поширення інфекційного захворювання COVID-19 поінформувала заступник головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД» Інна Тиндик. Наразі у Літинському районі нових пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу СOVID-19 не виявлено, хворіють інфекційною хворобою 6 пацієнтів, 2 з яких знаходяться в КНП «Хмільницька ЦРЛ», а 4 – на амбулаторному лікуванні під контролем сімейних лікарів.

На засіданні комісії було зауважено, що впродовж останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується. Вінницька область на  даний час займає 3-тє місце по кількості  захворілих  людей на COVID-19. Тож головним питання порядку денного було про посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі,  ринками, закладами громадського харчування та об’єктами сфери послуг. З урахуванням обговорень члени комісії вирішили, що  Літинському районному  управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області  спільно з Літинським відділення Калинівського відділу ГУ НП України у Вінницькій області, органам місцевого самоврядування, в межах компетенції,  необхідно забезпечити:

    -посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, ринками, закладами громадського харчування, об'єктами сфери послуг, відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби;

      -проведення моніторингових обстежень дотримання карантинних вимог суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність у вечірній та нічний час, звернувши при цьому особливу увагу на діяльність закладів громадського харчування; залучення засобів масової інформації під час здійснення державного нагляду (контролю за дотриманням санітарного законодавства з метою висвітлення процесу та результатів перевірок; активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо необхідності дотримання профілактичних заходів серед усіх верств населення, суб'єктів господарювання різних форм власності.

Також під час засідання комісії розглянули питання про повернення з тимчасового використання транспортних засобів (шкільних автобусів), які залучалися для підвезення медичних працівників до місць їх роботи, у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVІD-19 та питання щодо забезпечення підвозу учасників ЗНО до пунктів тестування зовнішнього оцінювання згідно графіка ЗНО, з максимальним дотриманням чинних вимог в умовах карантину.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63