Урочисті проводи призовників Літинського району до лав Збройних Сил України

16.06.2020

Сьогодні, 16 червня, в районному військкоматі відбулися урочисті проводи юнаків Літинського району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

На урочистий захід завітали голова райдержадміністрації Михайло Бевз, військовий комісар Літинського РВК Олександр Барціцький, рідні та близькі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

 Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова РДА Михайло Бевз, районний військовий комісар Літинського РВК Олександр Барціцький, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно!» - зазначив Михайло Григорович та  вручив кожному призовнику подарункові набори.

Благословив майбутніх захисників України  на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя протоієрей Православної Церкви України о.Андрій та  подарував кожному іконку-оберіг.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63