Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

11.06.2020

11 червня в Департаменті освіти і науки ОДА, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка,  відбулось засідання обласного Координаційного центру з проведення ЗНО-2020.

«Під час проведення ЗНО необхідно чітко дотримуватись гігієнічних та санітарних приписів. – підкреслив Ігор Івасюк. – В аудиторії може знаходитися не більше 15 учасників. Якщо на пункті оцінювання перебуває більше, ніж 180 осіб, то обов`язкова присутність двох медпрацівників. Органам місцевої влади необхідно забезпечити підвіз учнів до пунктів тестування шкільними автобусами. Маршрути чітко прописані на сайті Центру оцінювання якості освіти. Також   створено  гарячу лінію я з питань організації ЗНО».

 Геннадій Кузьменко – директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти розповів про порядок та графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

«Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме в ІІІ етапи. Перший етап – це пробне ЗНО. Його можна складати як безпосередньо на пункті тестування, так і в онлайн режимі, отримавши завдання в особистому кабінеті.

Другий етап – основне зовнішнє незалежне оцінювання. На сьогодні для його проведення вже створено 63 пункти тестування  і зареєстровано 15763 учасника», - розповів Геннадій Кузьменко.

Перше тестування з математики відбудеться 25 червня. Завершиться оцінювання з різних дисциплін – 17 липня.

Результати ЗНО оприлюднять до 29 липня.

Додаткова сесія триватиме з 27 липня по 10 серпня.

За словами Геннадія Кузьменка, цьогоріч найбільше учасників зареєструвалися на українську мову та літературу – 15763, найменше - на іспанську, німецьку та французьку мови –5, 34, 5 відповідно.

ІІІ етап тестування – це вступ до магістратури. Єдиний вступний іспит відбудеться 1 липня, а єдине фахове вступне випробування – 3 липня. Пункт тестування – «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

 Підбиваючи підсумки засідання, Ігор Івасюк акцентував увагу на ключовій меті освітньої реформи – проведення державної підсумкової атестації винятково у форматі ЗНО, що сприятиме підвищенню якості освітніх послуг та унеможливить корупційні прояви.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63