Оперативна інформація щодо поширення СOVID-19 у Літинському районі

25.05.2020

Станом на 25 травня 2020 року  у Літинському районі виявлено та лабораторно підтверджено ще один новий  випадок інфекційного захворювання СOVID-19 (с. Дашківці).

Пацієнт перебуває на амбулаторному лікуванні вдома під наглядом сімейного лікаря. Особи, які контактували із хворим на коронавірус, перебувають на самоізоляції.

Загалом у Літинському районі  18 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 14 осіб одужали від інфекційного захворювання СOVID-19  (в тому числі одна дитина), а 3  продовжують хворіти (один пацієнт  перебуває– в КНП «Вінницька ЦРЛ», 2- отримують амбулаторне лікування вдома в умовах самоізоляції), один летальний випадок.

Варто нагадати: попередити інфікування  можна, дотримуючись простих правил: часто мити руки водою з милом, якщо немає такої можливості  використовувати антисептичний засіб; уникати контакту з людьми у яких є ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції; не відвідувати місця великого скупчення людей; зберігати певну дистанцію при спілкуванні; утримуватись від поїздок.

Будьте свідомими, поважайте один одного,  бережіть себе та своїх близьких!

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63