Дорогі краяни та гості Вінниччини!

Щиросердно вітаємо вас із величним державним святом українського народу — Днем незалежності України!

Незалежністьце – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни. 23 роки тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну,  бути господарями на багатій та прекрасній   українській землі. 

 Увесь світ визнав нашу державу суверенною.  Та на жаль, нині  ми знову переживаємо часи випробувальної історії. На тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України нам знову доводиться виборювати власну незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язані  виправдати надії наших великих попередників та збудувати державу такою, щоб наші діти та внуки  могли гордитися нею, живучи в  у єдності, гармонії  та достатку.  

Україну не знищили війни,  багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії.  Здобудемо перемогу і цього разу та  будемо дотримуватися   обраного власного курсу розвитку, відстоюватимемо  свій європейський вибір та загальнолюдські демократичні цінності.

Нехай це свято, День Незалежності України, вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість  у завтрашньому дні.

 

 Голова обласної державної                               Голова обласна Рада

 адміністрації

 

Анатолій ОЛІЙНИК                                             Сергій СВИТКО

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63