Віншували будівельників та ветеринарів

10 серпня свої професійні свята відзначали працівники ветеринарної служби та будівельної галузі. З цієї нагоди у трудових колективах установ та підприємств нашого району відбулися урочисті збори, на яких було нагороджено кращих із кращих представників цих трудових колективів. 
Приміром, за сумлінність і професійність Почесними грамотами облдержадмі-ністрації та обласної ради в управлінні ветеринарної медицини в Літинському районі відзначено завідувачів ветеринарних пунктів депутата районної ради Володимира Вознюка (с.Сосни) та Павла Мукоїда (с.Дяківці). грамоти Літинської райдержадміністрації та районної ради вручено Михайлові Пойті (с.Кожухів), Віктору Олійнику (с.Микулинці), Анатолію Сакевичу (с.Багринівці).

Начальник управління ветмедицини Михайло Липкань, вітаючи усіх своїх колег зі святом, наголосив, що професія ветеринара завжди була овіяна народною шаною, мала авторитет і визнання у суспільстві.
Урочисто було й у ТОВ «Літинський цегельний завод». Його керівника – Миколу Остапчука за самовіддану працю пошановано званням «Заслужений будівельник України». Вітаємо Миколу Володимировича з високою відзнакою і зичимо нових здобутків у роботі, родинної злагоди і міцного здоров’я.
В переддень свята нагороджено грамотами та грошовими преміями ветеранів виробництва, яких адміністрація заводу люб’язно запросила на урочистості. Це – П.Ребендюк, Л.Ребендюк, Г.Махно, Л.Корнієнко, П.Корчак, Л.Корчак, О.Погоріла, Г.Запсенко, А.Липкань, Й.Бурдига, В.Возний, В.Ярмусь. Грамотами й грошовими винагородами також відзначено кращих працівників підприємства – О.Гончарука, О.Франчука, С.Швеця, М.Черниша, В.Коломійця, С.Черниша, В.Духніка, Л.Ткачук, Г.Запсеко, О.Короля, Л.Махна, В.Зелінського, А.Шульгу, В.Пивовара, О.Долгова, О.Поліщука, А.Рибака, О.Комарову, О.Возного, а всім працівникам заводу виділена грошова премія до Дня будівельника в розмірі 100 грн.
Святково було й у МП «Атлант». Його керівник Олександр Буткалюк сердеч-но привітав своїх колег із днем будівельника і подякував їм за добросовісну працю. 
В усіх цих трудових колективах, а також у Літинській філії «Райавтодор» побували голова райдержад-міністрації Іван Мельничук та голова районної ради Віталій Мельник. Керівники району сердечно привітали присут-ніх зі святом, побажали їм мирного неба, міцного здоров’я, успіхів та натхнення, родинного тепла й затишку, щедрих замов-лень та належної оцінки їхньої роботи.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63