Вінниччина. Все для фронту, все для перемоги!

З перших днів проведення антитеритористичної операції на Сході держави Вінниччина одна з найперших проявила свою активність у забезпеченні допомоги військовикам, що перебувають у зоні бойових дій та гуманітарної допомоги мешканцям Сходу. Не знижує своїх темпів область і сьогодні – лише за результатами минулого тижня регіон звітує щонайменше за 4 позиціями.

 

         Так, за благодійні кошти для потреб Вінницького військово-медичного центру придбано апарат штучної вентиляції легень. На обладнання, що може працювати як в умовах медичного закладу, так і при транспортуванні поранених, необхідні 220 тисяч гривень зібрали підприємці та небайдужі мешканці області. І вже 7 серпня такий важливий для порятунку поранених бійців апарат передано медикам закладу.

         За рахунок спонсорських коштів закуплено чергову партію нових бронежилетів 4 класу захисту для спеціалістів вінницького військового мобільного госпіталю, які днями вирушили на Схід,- 50 шт. Як і всі попередні партії засобів захисту, бронежилети пройшли необхідні випробування і передані у зону АТО.

Варто зауважити, що загалом на потреби військово-клінічного центру було зібрано близько 2 млн. гривень благодійних коштів, які використано на придбання медичного обладнання на суму близько 1 млн. гривень, медикаментів, засобів індивідуального захисту для військових лікарів (130 бронежилетів), продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів та засобів гігієни. Така робота, безумовно, продовжуватиметься й надалі.

         Окрім цього, минулої суботи для вінницького батальйону територіальної оборони відправлено 6 БРДМів. Військові машини відновили за кошти благодійників, і вже на сьогодні бронетанкова спецтехніка у повній бойовій готовності надійшла до місця призначення.

         Що ж стосується надання гуманітарної допомоги, то в цьому питанні Вінниччина налагодила системну роботу: вантажі з продуктами харчування та речами найпершої необхідності відправляються у зону АТО щотижня.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63