Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/derevote/lityn-administratsia.gov.ua/www/images/stories/2020/2/13-2
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2020/2/13-2


У райдержадміністрації відбувся онлайн-семінар «Про 17 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад»

13.02.2020

13 лютого у великій залі Літинської районної ради відбувся онлайн-семінар «Про 17 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», який було організовано та проведено Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Участь у семінарі взяли голова райдержадміністрації Михайло Бевз, голова районної ради Віталій Мельник, голови сільських та селищної рад.

Учасникам онлайн-наради була надана детальна інформація про обласний конкурс розвитку територіальних громад, про терміни та умови подачі проєктів на конкурс, наголошено на типових помилках при написанні проєктів.

Регіональний координатор ПРООН зі сталого розвитку у Вінницькій області Анастасія Ланіна, начальник Відділу енергетичного менеджменту Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Іван Магдич та начальник відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Борис Вінніченко представили нові пріоритетні напрямки конкурсу, а саме :

1. Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, зокрема, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

2. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

Радник з питань регіонального та місцевого розвитку Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Войціцький та заступник керівника Центру організаційно-правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів ВОАОМС Олена Лісовська розповіли про міжмуніципальне співробітництво: спільні проекти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність та успішні практики реалізації проектів міжмуніципального співробітництва.

Наприкінці заходу очільники територіальних громад району мали можливість поставити питання доповідачам та отримати на них вичерпні відповіді.

 {gallery}stories/2020/2/13-2{/gallery}

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63