Ніщо так не об’єднує людей, як разом зроблена справа!

У Літині відбулася подія, котра зібрала в нашому містечку чимало небайдужих людей. Ініціатором та організатором великого прибирання Парку Культури та відпочинку, центрального стадіону, площі Злагоди, а також центральної вулиці смт.Літина виступив голова Літинської райдержадміністрації Іван Мельничук.

Вранці усі вишикувались, визначили першочергові завдання та взялися за роботу. Так  працівники управління праці, управління агропромислового розвитку, селищної ради, районного центру зайнятості, райдержадміністрації та районної ради наводили лад у Парку культури та відпочинку, скошено траву, розчищено прибережну територію, пофарбовано паркан  в жовто-блакитний колір, полагоджено та пофарбовано лавочки та гойдалки, пошліфовано колони та очищено бордюри, розчищено дерева.

 На Площі Злагоди працівники райдержадміністрації, селищної ради та державної казначейської служби полакували лавочки, прибрали територію, побілили паркан. Також на прилеглій території біля приміщення адміністрації було очищено та підготовано до побілки бордюри.

Загалом прибиранням займалось більше100 небайдужих людей, з яких 80% працівники державних установ та організацій Літина.

Під час проведення прибирання, було проведено мистецьку акцію «Розмалюй своє містечко у яскраві кольори», за участю дітей, що відвідують клубні формування Літинського районного будинку культури.  Діти розмалювали кришки дорожніх люків у кумедних персонажів. В заключній частині суботнику голова райдержадміністрації організував усім учасникам обід, де всі разом поспілкувались в дружній атмосфері.

        Ми повинні зробити все, аби Літинщина виглядала доглянутою та щоб громадянам жилося комфортно. «Літинчани показують приклад, а я закликаю жителів усіх територіальних громад Літинщини докласти зусиль та зробити Літинщину – частинкою Європи» - наголошує Іван Мельничук.  

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63