З аграріями та пасічниками району обговорили питання щодо дотримання вимог при застосуванні пестицидів

12.02.2020

12 лютого у райдержадміністрації під керівництвом голови Літинської РДА Михайла Бевза проведено нараду з головами сільських та селищної рад, аграріями району, пасічниками, керівниками установ району за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Під час проведення засідання присутніх ознайомили з роботою та функціями управлінь, відділів Держпродспоживслужби.

В ході наради активно обговорювалось питання щодо організації та проведення заходів по недопущенню випадків отруєння бджіл при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами. Також фахівцями ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області проведено роз’яснювальну роботу стосовно порядку реєстрації пасік та  проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках, попередження і ліквідації хвороб та отруєнь  бджіл, поводження із пестицидами, агрохімікатами відповідно до вимог чинних правових документів. Акцентовано увагу присутніх на основних вимогах стосовно застосуванню та використанню препаратів, які увійшли до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», при обробітку сільськогосподарських культур.

Після завершення наради пасічникам були надані роздаткові матеріали щодо попередження отруєння медоносних бджіл та рекомендації щодо уникнення отруєння бджіл.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63