Вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!»

09.12.2019

6 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Літині відбулась вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!».

Захід організовано та проведено сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Літинським бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД, Літинським районним відділом Державної Виконавчої служби, Літинським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, з метою підвищення рівня поінформованості мешканців містечка про глобальну проблему домашнього насильства, торгівлі людьми та  привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від даних злочинів.

В рамках акції серед молоді та мешканців міста було розповсюджено інформаційні буклети: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Зазнаєш кривди в родині? Зміни ситуацію на краще», «Насильство щодо жінок – особлива проблема», «Зупини домашнє насильство», «Безоплатна правова допомога»,«Торгівля людьми - це не міф, це реальність», «Молоді для власного захисту», «Торгівля людьми і як її попередити», «Не стань жертвою торгівлі людьми!», в яких розміщено інформаційні матеріали з даної тематики, номери телефонів довіри,  служби, які надають підтримку постраждалим домашнього насильства та торгівлі людьми.

Якщо Ви чи Ваші рідні страждають від домашнього насильства, потрапили у ситуацію торгівлі людьми або зазнали дискримінації за ознакою статі, звертайтеся за допомогою: смт. Літин, вул. Соборна, 7, Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської районної державної адміністрації, тел. 2-13-33,

безоплатна  телефонна «Лінія довіри» у Вінницькій області 0 800 75 04 75

Будьте обачні та обережні!

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63