5 грудня – Міжнародний день волонтерів

05.12.2019

Сьогодні, 5 грудня, відзначають щорічне свято - Міжнародний день волонтерів. Цей день присвячують тим людям, які не шкодуючи своїх сил і коштів беруть участь у різних акціях і програмах соціальної допомоги. 

Це свято було встановлено з метою закликати якомога більшу кількість людей до допомоги та участі добровольцями в різних акціях і програмах по взаємодопомоги.

Волонтери відіграють величезну роль у житті суспільства, незалежно від того, якою діяльністю вони займаються. Допомога волонтерів важлива навіть у сфері інформаційних технологій, в якій добровольці створюють веб-сайти, розробляють навчальні плани для шкіл. Генеральний секретар ООН у цей день закликає уряди створювати якомога більше можливостей для добровольців, адже це необхідно для розвитку країн і суспільства в цілому.

В Україні в останні роки кількість волонтерів зросла у зв'язку з проведенням АТО/ООС на Сході України. Часто волонтери ризикують своїм здоров'ям і життям заради того, щоб допомогти місцевому населенню і бійцям Збройних сил України, які захищають країну. Українські бійці дякують волонтерам за підтримку як моральну, так і матеріальну. Тому особливої уваги в Міжнародний день волонтерів заслуговують ті, хто підтримує бійців усіма силами у важкий період для країни.

Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо  вам успіхів у всіх ваших справах і вдячних усмішок!

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63