Відкриття пам’ятного знаку захисникам України

04.12.2019

4 грудня, в день православного свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, на території комплексу Джерела Пресвятої Богородиці відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку захисникам України.

Урочистий захід відбувся за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич, голови районної ради Віталія Мельника, учасників АТО/ООС, волонтерів, громадськості.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та урочистим підняттям Державного Прапора України.

Почесну місію відкрити пам’ятний знак здійснили Надія Рожанська, мати загиблого учасника Революції Гідності та учасника антитерористичної операції Пантелеймона Рожанського та Олександр Скоропад, учасник  АТО/ООС Сході України.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав  своє життя за  свободу, волю і незалежність України та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Освячення пам’ятного знаку та літургічну панахиду за Героями Небесної Сотні та усіх захисників України провів настоятель храму Святого Миколая ПЦУ смт. Літин отець Андрій Грабар. У щирій молитві усі просили Господа принести  в Україну мир, захистити воїнів, які на передовій відстоюють суверенність та свободу держави, звільнити полонених, благословити усіх, хто підтримує захисників та забезпечує мир у рідній країні.

Емоційно та проникливо читала віршовані рядки про Україну та її захисників поетеса, член літературно-мистецького обєднання «Дзвінкова криниця» Катерина Палій.

Даний пам’ятний знак є символом пам'яті про героїчну боротьбу всіх захисників України за мир на нашій землі. Ідея створення такого меморіального знаку належить настоятелю храму Святого Миколая ПЦУ смт. Літин отцю Андрію Грабару.

На завершення заходу всіх присутніх частували запашним короваєм.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63