У райдержадміністрації відбулася оперативна нарада

02.12.2019

2 грудня у райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Кримковської відбулась оперативна нарада, на якій було підсумовано проведену роботу у відповідних сферах та окреслено заходи  на поточний робочий тиждень.

Засідання наради відбулося  за участю заступника голови РДА Валентини Захаревич, керівника апарату райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради Лариса Станіславівна заслухала оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами, зокрема соціально-економічної сфери, медицини, культури,  освіти, а також про формування районного  бюджету на 2020 рік.

Світлана Стахова, заступник начальника УПСЗН райдержадміністрації, поінформувала присутніх про організацію заходів до  Міжнародного дня осіб з інвалідністю, а також повідомила, що 3 грудня в управлінні відбудеться відкриття фото-виставки, в якій приймали участь дітки з інвалідністю.

 У центрі обговорення сьогодні було також питання підготовки та проведення заходів  до новорічних та різдвяних свят на території Літинського району.

В ході засідання наради присутні ознайомили з основними планами та завданнями роботи на поточний тиждень.

По завершенню наради Лариса Станіславівна дала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63