Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

27.11.2019

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 27 листопада на базі Літинської районної філії Вінницького ОЦЗ за участю сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудові міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для 15 безробітних.

Фахівець з профорієнтації Літинської районної філії Вінницького ОЦЗ Вікторія Черниш поінформувала присутніх щодо  актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської РДА Романець Наталія Анатоліївна, яка є відповідальною у Літинському районі за проведення процедури встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми, надала інформацію щодо державної підтримки особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальної, медичної, правової, освітньої та матеріальної.

За допомогою інтерактивних вправ, рольових ігор учасники заходу розглянули основні етапи торгівлі людьми та їх характеристику, визначили можливі ризики, пов’язані з виїздом за кордон з метою  працевлаштування та навчання, відпрацювали уміння та навички, необхідні для легального працевлаштування за кордоном та проаналізували шляхи попередження і розв’язання проблем продажу людей.

На закінчення тренінгу безробітні отримали буклети з номерами телефонів національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63