Урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи

21.11.2019

Вже традиційно, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події в історії нашої держави – Революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років.

З цієї нагоди в цей день у смт. Літин біля меморіальної стели Героїв Небесної Сотні відбувся урочистий мітинг та покладання квітів за участю першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської, голови районної ради Віталія Мельника, заступника голови РДА Валентини Захаревич, учасників АТО/ООС, волонтерів, керівників та представників трудових колективів установ, підприємств та організацій району. 

Минають роки, проте боротьба за свободу та гідність в Україні не завершилася, просто головні протистояння перемістилися із Майдану Незалежності в Києві на східні кордони нашої держави. І тепер там зі зброєю в руках за нашу гідність і незалежність борються українські воїни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які полягли в ході кривавих сутичок під час Революції Гідності та в зоні АТО/ООС, де і досі триває неоголошена війна і гинуть українські захисники.

Також цього дня квіти було покладено до меморіальної дошки загиблого Героя –літинчанина, учасника Революції Гідності та антитеростичної операції на Сході України, Пантелеймона Рожанського.

Низький уклін і вічна слава полеглим Героям Небесної Сотні та українським воїнам, які поклали життя за незалежність України у війні з російським агресором! Нехай їхня жертовність і безмежна любов до свого народу і Батьківщини буде для нас головною життєвою заповіддю.

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63