В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

18.11.2019

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Кримковської в понеділок, 18 листопада, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.

Олена Собур, начальник фінансового управління райдержадміністрації,  довела до відома присутніх, що наразі здійснюється планування бюджету на 2020 рік.

Про запровадження та застосування на території району операторами ринку харчових продуктів постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) повідомив Михайло Липкань, начальник Держпродспоживслужби у Літинському районі.

Павліна Дяченко, в.о головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД», проаналізувала проведені заходи щодо попередження виникнення та розповсюдження випадків захворювання на дифтерію в районі. Павліна Андріївна зазначила, що наразі проходить активна робота щодо здійснення профілактичних щеплень жителям Літинщини. Для цього створено щеплювальні бригади з виїздом на підприємства. З листопада місяця поточного року проведено щеплення 996 жителям району.  Щеплення проводяться безкоштовно і незалежно від прикріплення.

По завершенню наради Лариса Станіславівна дала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63