Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації

11.11.2019

Сьогодні, 11 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації та територіальних органів району.

Розпочинаючи нараду, Лариса Станіславівна поінформувала присутніх про результати проведення колегії обласної державної адміністрації, яка відбулась 05.11.2019 року та охопила усі питання життєдіяльності області за 9 місяців 2019 року.

 Про ситуацію в  Україні та області щодо рівня захворюваності населення на інфекційні хвороби, забезпеченість вакцинами та готовність КНП  «Літинський районний центр ПМСД» до проведення щеплень інформувала Павліна Дяченко. Павліна Андріївна зазначила, що на сьогодні проведення вакцинації – єдиний спосіб захиститися від дифтерії та інших інфекційних хвороб. Якість вакцин підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Загалом, вакцинація входить до переліку гарантованих послуг первинної медичної допомоги. Для імунізації дітей використовується комбінована вакцина проти кашлюка, дифтерії та правця, для дорослих – дифтерійно-правцевий анатоксин. Щеплення від дифтерії мають отримувати всі — і діти, і дорослі, протягом усього життя, кожні 10 років.

 Людмила Полискаліна поінформувала присутніх щодо проведення закупівель в районі через систему PROZORRO.

 Олександр Собур довів до відома присутніх, що 20 листопада 2019 року з 07.00 до 18.00 год буде проходити штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту районної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо проведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63