Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації

04.11.2019

Сьогодні, 4 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації та територіальних органів району.

Під час наради Лариса Станіславівна заслухала оперативну інформацію про стан агропромислового комплексу району, питання освітньої галузі, медичного та соціального забезпечення, стан виконання районного бюджету, хід опалювального сезону тощо.

Про стан виконання районного бюджету інформувала Олена Собур, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Олена Василівна повідомила, що за 10 місяців поточного року 6 сільських рад виконали бюджет на 100%, 11 громад району перевершили 90%.

Про перебіг осінніх польових робіт в районі  повідомив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Віктор Петрушин. Віктор Юрійович зазначив, що наразі в Літинському районі завершується збирання зернових пізньої групи.

Тетяна Гордійчук поінформувала присутніх, що під час канікулярного періоду освітяни брали участь в районних семінарах, підвищували свій фаховий рівень, а також зазначила, що на цьому тижні розпочинається II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 16 шкільних предметів.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

Підбиваючи підсумки, Лариса Кримковська дала керівникам структурних підрозділів відповідні доручення та озвучила пріоритетні завдання на поточний тиждень.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63