Перший заступник голови Літинської районної державної адміністрації Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

12.08.2019

Сьогодні,  12 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації  Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду, на якій було підсумовано проведену роботу у відповідних сферах та окреслено заходи  на поточний робочий тиждень.

Засідання наради відбулося  за участю заступника голови РДА Валентини Захаревич та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради були озвучені актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися бюджету,  соціально-економічної сфери, соціального захисту населення, підготовки закладів освіти до початку нового навчального року, а також розглянули організаційні аспекти підготовки та проведення в районі заходів з  нагоди відзначення 28-ої річниці Незалежності України.

Також обговорювався план роботи на тиждень, інші актуальні питання та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулого тижня.

По завершенню наради Лариса Станіславівна надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернула увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства. 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63