З професійним святом привітали медичних працівників Літинського району

14.06.2019

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Сьогодні, 14 червня, напередодні  свята в актовій залі медичного закладу відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

На урочистий захід завітали заступник голови Літинської райдержадміністрації Валентина Захаревич, начальник загального відділу районної ради Тетяна Фаліон, медичні працівники КНП  «Літинський районний центр ПМСД», КНП «Літинська центральна районна лікарня», Хмільницької станції ЕМД.

Щирі побажання миру, достатку і професійного зростання, тим хто давав клятву Гіпократа висловила  заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич: «Складна та відповідальна робота медичних працівників вимагає уміння поєднувати високий професіоналізм з найкращими людськими якостями. Знання, вміння і досвід, дбайливість та чуйність лікарів і всіх медичних працівників – це безцінне надбання  громади району. І сьогодні, коли галузь змінюється та реформується, наше спільне завдання – зберегти та примножити здобутки медицини, кожного фахівця.  Саме ви, медичні працівники, стоїте  на  сторожі охорони  здоров’я людини від її народження і протягом усього її життя. А  за цим  всім  недоспані  ночі, тривожні  дні  в битві за життя   і здоров’я  людини  піклування і турбота про хворих».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника Валентина Захаревич та Тетяна Фаліон нагородили кращих працівників медичної галузі району Почесними грамотами облдержадміністрації  та Літинської райдержадміністрації та районної ради.

Для всіх присутніх на святковому заході лунали музичні дарунки у виконанні Юлії Донченко та Анатолія Бірюкова, даруючи присутнім гарний  святковий настрій.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63