Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА проведено обстеження об’єктів туристичної інфраструктури Літинського району

07.06.2019

Відповідно до «Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки» та «Плану заходів на 2019 рік», 4 червня Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації було організовано та проведено виїзне обстеження об’єктів туристичної інфраструктури Літинського  району.

Під час виїзного обстеження було відвідано наступні туристичні об’єкти:

  1. Сувенірний ринок (траса М12, Літинський район)
  2. Літинський краєзнавчий музей імені Устима Кармалюка (смт Літин)
  3. Заміський комплекс «Батерфляй» (село Садове Літинський район)

Перебуваючи на Літинщині варто завітати  до Літинського краєзнавчий музею імені Устима Кармалюка. Розташувався він у старій будівлі колишньої міської в`язниці, в приміщенні в`їзних воріт. Установа носить ім`я Устима Кармалюка - національного героя України, засновника і керівника повстанського руху проти національного гніту на Поділлі в 1813-1835 роках. У колекції музею налічується понад 8000 експонатів – це зібрання матеріалів і предметів з природи, археології, історії, культури Поділля. У музеї постійно проходять виставки творів місцевих митців, різноманітні тематичні фотовиставки.

Поряд із містечком Літин діє туристичний сувенірний ринок, де відвідувачі мають змогу  придбати  унікальні та неповторні традиційні вироби.

Заміський комплекс «Батерфляй» - одне з тих місць, де відпочинок приносить задоволення і користь, заспокоює і надихає одночасно. Послуги, які пропонує комплекс задовольнять найвибагливіший смак. Вишукана європейська кухня та наявність готельних номерів доповнюють комфорт відпочинку на природі. Заміський комплекс «Батерфляй» - гідне місце відпочинку для сім'ї та дружної компанії. Комплекс розташований недалеко від м. Вінниці, серед мальовничих краєвидів с. Садове Літинського району. Тут є все, що потрібно для сімейного чи корпоративного відпочинку та навіть більше! 

За результатами поїздки проведено та визначено потенційно привабливі для туристів об’єкти зеленого туризму, атракції, які будуть рекомендовані туристичним операторам для включення до нових туристичних маршрутів.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63