Які категорії українців не отримають субсидію у літньому сезоні

20.05.2019

В Україні стартує літній сезон, а з ним і переоформлення субсидій від держави. За інформацією Мінсоцполітики, субсидія буде призначена тим, у кого немає боргів більше 340 гривень станом на 1 травня. В іншому випадку слід погасити заборгованість або ж реструктуризувати її. Якщо не виплатити борг, людина не отримає «живих» грошей, субсидію нарахують в безготівковій формі на сезон.

Також на автоматичнее призначення допомоги можуть розраховувати ті, у кого не змінився рівень доходів і склад сім’ї.Якщо присутні зміни в доходах або складі сім’ї, але боргів немає, а також внутрішньо переміщеним особам, слід звернутися із заявою до підрозділу соцзахисту за місцем реєстрації (прописки). Цедопоможе правильно розрахувати суму допомоги.

 За даними прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, боржників, які отримали субсидії готівкою, приблизно 15-25%. Зтравня для таких споживачів частина суми буде приходити на рахунок в «Ощадбанку» і автоматично списуватися, а субсідіант повинен буде оплачувати свою частину.

 Виплати призупинять, якщонакопичити борги більш, ніж за місяць. Для тих, хтозвернувся за допомогоюпісля 1 січня 2019 р нічого не зміниться – до 1 жовтня вони будутьотримуватигроші в безготівковійформі на рахунок в «Ощадбанку» і оплачувати свою частинусум у платіжках.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63