«Вишиванка, сім’я і родина – моя квітуча Україна»

16.05.2019

16 травня у Літинській районній бібліотеці відбулося свято «Вишиванка, сім’я і родина – моя квітуча Україна»,  приурочене Дню Матері,  Міжнародному дню сім’ї та Дню вишиванки. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Романець та сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, які зараз проживають на Літинщині.

На дворі вирує травнева пора, пора сонця і цвіту. Саме такої квітучої днини ми поєднуємо день сім’ї, день матері, день вишиванки, тобто свято того, що для кожного українця є найдорожчим, і характеризує нас як самобутню націю, сповнену поваги до власних символів і традицій. Свято організоване спільно з Літинською районною жіночою радою, сектором молоді і спорту Літинської РДА та Літинською районною бібліотекою.

Усім переселенцям, які проживають на території Літинщини були вручені подарунки з  квітами та щирі слова підтримки, побажання щастя, успіхів та  незламності духу.  Адже  вони, опинившись в центрі військових дій, змушені були покинуте усе майно нажите роками, друзів, колег та шукати спокій своїй родині по різних куточках нашої держави, вирішувати  проблеми та  сподіватись на здійснення мрій про щасливе майбуття. Підтримку від жителів, душевний затишок на Літинській землі для себе віднайшли Надія та Василь Черновські, родини Надії Ребрової, Любові Стус, Галини Гайохи-Тирнікової, Лідії Євтушенко, Марії Солдатової, Надії Спірідонової та Василя Криштофорова. Вони пережили чимало труднощів, печалей  та проблем, коли розпочались на Сході України військові дії. Сьогодні у них інше життя, друзі, знайомі, сусіди, але пережите з пам’яті  не стерти…

Хай мирне небо завжди буде над нашою державою. Хай в щасті і достатку народжуються діти.  Цінуйте кожну мить свого життя, і знайте - з нами Бог і  Батьківщина.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63